Par mums Vītolos – interneta veikals Tavs veikals skaistākai ikdienai
Vītolos piedāvājam iegādāties kvalitatīvus un ilgtspējīgus vietējos produktus ikdienai - mājai, veselībai, skaistumam

Mūsu stāsts

Mēs vēlamies Tev sniegt iespēju iegādāties Latvijā ražotus produktus, kas reizē ir arī ilgtspējīgi savā radīšanas un lietošanas procesā. Par mūsu ilgtspējas stāstiem vairāk lasi sadaļā Jaunumi, sekolīdzi Instagram un Facebook.

Mūsu stāsts

Bērnība. Lielais vītols piemājas zaļajā pagalmā ar plašiem zariem, kur tā dobumā ir virtuve, istabas, terase, kurā uzņēmām viesus - savus draugus. Mūsu istabas maigi apņēma skaistā, zaļā lapotne, kas nokarājās kā aizkari un starp vēja pūsmām un saules stariem viegli noslēpumaini sargā mūsu pasauli.

Vītols ar siltām, saules apspīdētām  bērnības atmiņām, sajūtām un priecīgām, smieklu pielietām bērnības vasarām ienāk pilsētā, kur priecēs pircējus ar brīnišķīgiem, Latvijā radītiem un videi draudzīgiem produktiem.

Vītolos atradīsiet savu ēdamistabas zaru, kur cēli glabāsies Tava recepšu grāmata ar tieši tavām brīnumreceptēm un garšaugu podiņiem.

Vītolos ir iespēja radīt savu istabu ar Tev mīļajiem produktiem un precēm.

Vītolos Tu atradīsi jaunas vēsmas no Latvijā radītajiem zīmoliem un varēsi papildināt savu garderobi, virtuves, vannas istabas un bērnu istabas stūrīti.

Interneta-veikals-Vītolos

sazināties (KONTAKTI ŠEIT)

VĒRTĪBAS VĪTOLOS

skaisti

Produkti, kas izcels Tavu šarmu un radīs skaistāku vidi, telpu un laiku ap Tevi

garšīgi

Latvijas zemes un augu spēks mūsu piedāvātajos produktos

atbildīgi

Ar domām un darbiem par tīrāku vidi, atstājot pēc iespējas mazāku negatīvo ietekmi. Pārdomāti izejmateriāli un iepakojums

Sofija-Grinvalde-recepsu-gramata

Sofija Grīnvalde

Radīju savu pirmo produktu - Tavu recepšu grāmata (recepsugramata.lv). Nolēmu, ka kopā ar Līgu vēlamies turpināt stāstu un iepriecināt cilvēkus ar precēm, kas kalpo ilgi un laimīgi. Tas ir būtisks nosacījums, izvēloties partneru produktus, kurus Tev piedāvājam. 

Man "ilgi un laimīgi" šajā stāstā nozīmē to, ka produkti to radīšanas laikā vai  tie ir ilgtspējīgi, tika ņemts vērā ne tikai ekonomiskais, bet videi draudzīgāks aspekts. Vēlamies informēt par to, kā Tu vari pieņemt ilgtspējīgus un atbildīgus lēmumus ikdienā un kādēļ tas var būt Tev svarīgi.

Līga Pētersone

Atvērta ikdienai, kurā saskatu mazus un lielus priekus, niekus, pārsteigumus un ieguvumus. Dievinu skatījuma paplašināšanu un izmēģināt pašai. Augu, eju, krītu, ceļos, veļos un neapstājos pie sasniegtā un turpinu bagātināt dzīvi ar jauniem mērķiem un pozitīviem izaicinājumiem. 

Apbrīnoju latviešu radošumu, mīlestību un darba sparu. Priecājos būt kopā ar Sofiju vitolos.lv un sniegt Tev iespēju vienuviet iegādāties produkciju no mūsu reģiona zemes dzīlēm, augu spēka, prasmīgajām rokām un smalkajām enerģijām.

Liga-Petersone-vitolos.lv