Notiekumi un piegāde | Vītolos.lv | interneta veikals

Piegādes veidi

Pie mums bez maksas

Bez maksas izņem pasūtījumu pie mums Rīgā Rūdolfa ielā 1 (Grīziņkalns) vai Teikā par izņemšanas laiku vienojoties individuāli

Pakomāti

Omniva, DPD, Venipak, Latvijas pasts un to pakomāti. Cena atkarīga no pasūtījuma apjoma. (sākot ar 3 EUR Latvijā). Pirkumiem virs 40 EUR piegāde bez maksas.

Kurjers - tavā adresē

Kurjeru pakalpojumi, ko nodrošina Omniva, DPD, suti.lv - 10 EUR Latvijā.

Apmaksas veidi

Savienojums ar internetbanku

internetbanka-vitolos.lv-maksajumi-apmaksa

Ar maksājumu karti

visa-mastercard

Ar pārskaitījumu

Pēc pasūtījuma veikšanas saņemsiet pa e-pastu rēķinu. Pārskaitījums veicams uz mūsu kontu Swedbank: LV86HABA0551052277686 (Jūsu banka var pierēķināt papildus komisijas maksu, ja maksājiet no citas bankas). Lai paātrinātu piegādi, pēc apmaksas veikšanas informējiet mūs uz [email protected]

Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi Nr. 255).

Distances līgums

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam uz viņa norādīto e-pasta adresi nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču izsūtīšanu 1 - 3 darba dienu laikā kopš saņemta apmaksa par preci un ir saskaņots piegādes veids un laiks.

Pasūtījuma saņemšanas termiņš ir atkarīgs no piegādes reģiona un adreses, no attiecīga piegādes dienesta darba laika, kurš nodrošina šī pasūtījuma piegādi un nav tieši atkarīgs no Pārdevēja.

Pārdevējs nav atbildīgs par Preču piegādes nokavējumu, kas radies izvēlētā piegādātāja servisa rīcības rezultātā, savlaicīgi nepiegādājot preces. Ja Klients Latvijas robežās nav saņēmis savu pasūtījumu 30 dienu laikā no nosūtīšanas dienas, tad par šo faktu informē Pārdevēju, nosūtot informāciju uz [email protected] norādot sava pasūtījuma numuru un datumu.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma rakstot uz [email protected].

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu/nogādāšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde.

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu vai atsūtot ziņu caur formu sadaļā Kontakti, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. Pircējs piekrīt uz norādīto e-pasta adresi saņemt Pārdevēja e-pasta vēstules par jaunumiem un piedāvājumiem. Pircējam ir tiesības atteikties no šāda rakstura e-pasta vēstuļu saņemšanas.

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko Jūsu apmeklētā mājas lapa saglabā Jūsu datorā. Tās tiek plaši izmantotas, lai nodrošinātu vai padarītu mājas lapu darbību efektīvāku, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem. Neviena šīs mājas lapas lietotā sīkdatne nesatur nekāda veida personas datus. Sniedzam sīku sarakstu ar sīkdatnēm, ko var iestatīt šī mājas lapa.
  • Sesijas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir īpaši būtiskas, lai Jūs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt Jūsu pieprasītos pakalpojumus.
  • Sīkdatnes, kuras atceras jūsu izvēli. Dažas šajā mājas lapā lietotās sīkdatnes ļauj mājas lapai atcerēties Jūsu izdarītās izvēles (piemēram, valodas izvēli).
  • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu informāciju par to, kā apmeklētāji lieto mūsu mājas lapu. Mēs lietojam šo informāciju, lai sagatavotu ziņojumus, un tā mums palīdz uzlabot vietnes darbību, lai Jums vietne būtu ērtāka un saprotamāka. Sīkdatnes uzglabā informāciju anonīmā veidā.
  • Mērķētas reklāmas rīku sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas, visticamāk, Jūs interesēs visvairāk. Jūs varat atteikties no šo sīkdatņu saņemšanas (skat. nākamo nodaļu).
  • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā mājas lapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: Google Analytics, Facebook poga "Patīk", Twitter poga "Sekot", Pinterest, YouTube video, Chatra sarakstes programma. Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi Jūsu darbībām citās mājas lapās, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu mājas lapa.

Vairāk informācijas par Meta (Facebook) un Google iestatītajām sīkdatnēm skatiet Facebook Sīkdatņu politikā un Google Sīkdatņu politikā.

Kā jūs kontrolējat sīkdatnes?

Jūs varat kontrolēt sīkdatnes un atteikties no to saņemšanas vairākos veidos.

  • Izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu. Lielākā daļa pārlūku (browser) piedāvā privātās pārlūkošanas režīmu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz aizverat visus pārlūka logus.
  • Pārveidojot pārlūka iestatījumus. Parasti Jūs varat pārveidot sava pārlūka iestatījumus, lai atspējotu noteiktu veidu sīkdatnes, būtiski neietekmējot Jūsu lietotāja pieredzi.
  • Ar bezmaksas rīku palīdzību. Jūs varat atteikties no konkrētu mērķētas reklāmas rīku sīkdatņu saņemšanas (skat. nākamo nodaļu).

Mūsu lietotie mērķētas reklāmas rīki.

Mēs varam izmantot trešās puses mērķētas reklāmas rīkus, lai atkārtoti sazinātos ar saviem apmeklētājiem un klientiem. Tas nozīmē, ka trešās puses, tostarp, Google un Meta (Facebook), var lietot sīkdatnes, tīmekļa bāksignālus un citas glabāšanas tehnoloģijas, lai iegūtu informāciju no mūsu un citām mājas lapām un izmantotu šo informāciju, lai sniegtu mums mērījumu pakalpojumus un veidotu mērķētas reklāmas.

Piemēram, kad apmeklējat mūsu lapu, Google vai cits mūsu izmantotais reklāmas izdevējs var to fiksēt, saglabājot sīkdatni Jūsu tīmekļa pārlūkā, un tad lietot to, lai apkalpotu vēl kādas mūsu reklāmas savā mājas lapā un savu reklāmas partneru mājas lapās.

Jūs varat atteikties no mērķētas reklāmas rīkiem nepieciešamās informācijas vākšanas un lietošanas, izmantojot kādu no norādītajiem bezmaksas rīkiem:

Google Analytics

Mēs izmantojam Google Analytics rīku, lai saprastu, kā tiek lietota vietne, un lai uzlabotu lietotāju pieredzi un lapas ērtumu. Lietotāja dati ir pilnībā anonīmi. Lai uzzinātu vairāk par Google nostāju attiecībā uz privātumu saistībā ar tā analītikas pakalpojumiem, apmeklējot vietni www.google.com.

Mēs varam izmantot Google Analytics Demogrāfijas un interešu ziņošanas funkcijas, lai apskatītu anonīmu statistiku par mūsu apmeklētāju demogrāfiju un interesēm, taču dati ir apkopotā veidā un nesatur personīgu informāciju.

Lai atspējotu šādas darbības, instalējiet Google Analytics pārlūka nepiedalīšanās iespējas pievienojumprogrammu (Google Analytics Opt-out Browser Add-on).


Privātuma politika

1. Vispārīgie noteikumi.
1.1. Šī Privātuma politika apraksta, kā SIA VĪTOLOS, Reģ.Nr. 40203382254, (turpmāk saukta arī – “Datu pārzinis”) iegūst, apstrādā un glabā personas datus, ko interneta veikals vītolos.lv iegūst no saviem klientiem un personām, kas apmeklē interneta mājaslapu (turpmāk saukti – “Datu subjekts” vai “Jūs”).

1.2. Personas dati ir jebkura informācija attiecībā uz identificētu vai identificējamu fizisku personu, t. i., Datu subjektu. Apstrāde ir jebkura ar personas datiem saistīta darbība, piemēram, iegūšana, ierakstīšana, pārveidošana, izmantošana, skatīšana, dzēšana vai iznīcināšana.

1.3. Datu pārzinis ievēro likumdošanā paredzētos datu apstrādes principus un spēj apstiprināt, ka personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu.

2. Personas datu iegūšana, apstrāde un glabāšana.
2.1. Personu identificējošu informāciju Datu pārzinis iegūst, apstrādā un glabā, galvenokārt izmantojot internetveikala vietni un e-pastu.

2.2. Apmeklējot un izmantojot internetveikalā sniegtos pakalpojumus, Jūs piekrītat, ka jebkura sniegtā informācija tiek izmantota un pārvaldīta atbilstoši Privātuma politikā noteiktajiem mērķiem.

2.3. Datu subjekts ir atbildīgs par to, lai iesniegtie personas dati būtu pareizi, precīzi un pilnīgi. Apzināta nepatiesas informācijas sniegšana tiek uzskatīta par mūsu Privātuma politikas pārkāpumu. Datu subjektam ir pienākums nekavējoties paziņot Datu pārzinim par jebkurām izmaiņām iesniegtajos personas datos.

2.4. Datu pārzinis nav atbildīgs par zaudējumiem, kas nodarīti Datu subjektam vai trešajām personām, ja tie radušies nepatiesi iesniegtu personas datu dēļ.

3. Klientu personas datu apstrāde
3.1. Datu pārzinis var apstrādāt šādus personas datus:
  3.1.1. Vārds, uzvārds
   3.1.2. Kontaktinformācija (e-pasta adrese un/vai tālruņa numurs)
   3.1.3. Darījuma dati (iegādātās preces, piegādes adrese, cena, maksājuma informācija utt.).
   3.1.4. Jebkuru citu informāciju, kura iesniegta mums vietnes piedāvāto pakalpojumu un preču iegādes laikā vai sazinoties ar mums.

3.2. Papildus iepriekšminētajam, Datu pārzinim ir tiesības pārbaudīt iesniegto datu precizitāti, izmantojot publiski pieejamos reģistrus.

3.3. Personas datu apstrādes juridiskais pamats ir Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta a), b), c) un f) apakšpunkts:

a) datu subjekts ir devis piekrišanu savu personas datu apstrādei vienam vai vairākiem konkrētiem nolūkiem;

b) apstrāde ir vajadzīga līguma, kura līgumslēdzēja puse ir datu subjekts, izpildei vai pasākumu veikšanai pēc datu subjekta pieprasījuma pirms līguma noslēgšanas;

c) apstrāde ir vajadzīga, lai izpildītu uz pārzini attiecināmu juridisku pienākumu;

f) apstrāde ir vajadzīga pārziņa vai trešās personas leģitīmo interešu ievērošanai, izņemot, ja datu subjekta intereses vai pamattiesības un pamatbrīvības, kurām nepieciešama personas datu aizsardzība, ir svarīgākas par šādām interesēm, jo īpaši, ja datu subjekts ir bērns.

3.4. Datu pārzinis glabā un apstrādā Datu subjekta personas datus, kamēr pastāv vismaz viens no zemāk norādītajiem kritērijiem:
  3.4.1. Personas dati nepieciešami tiem nolūkiem, kam tie saņemti;
   3.4.2. Kamēr ārējos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā Datu pārzinis un/vai Datu subjekts var realizēt savas leģitīmās intereses, kā piemēram, iesniegt iebildumus vai celt vai vest prasību tiesā;
   3.4.3. Kamēr pastāv juridisks pienākums datus glabāt, kā piemēram, saskaņā ar Grāmatvedības likumu;
   3.4.4. Kamēr ir spēkā Datu subjekta piekrišana attiecīgajai personas datu apstrādei, ja nepastāv cits personas datu apstrādes likumīgs pamats.

Izbeidzoties šajā punktā minētajiem apstākļiem, izbeidzas arī Datu subjekta personas datu glabāšanas termiņš un visi attiecīgie personas dati tiek neatgriezeniski izdzēsti no datoru sistēmām un elektroniskajiem un/vai papīra dokumentiem, kas saturējuši attiecīgos personas datus vai arī šie dokumenti tiek anonimizēti.

3.5. Lai pildītu savas saistības pret Jums, Datu pārzinim ir tiesības nodot Jūsu personas datus sadarbības partneriem, datu apstrādātājiem, kas veic nepieciešamo datu apstrādi mūsu uzdevumā, piemēram, grāmatvežiem, kurjerdienestiem u.c. Datu apstrādātājs ir personas datu pārzinis. Maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv, tāpēc mūsu uzņēmums maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod platformas īpašniekam Maksekeskus AS.
Pēc pieprasījuma mēs varam nodot Jūsu personas datus valsts un tiesībsargājošajām iestādēm, lai nepieciešamības gadījumā aizstāvētu savas juridiskās intereses, sastādot, iesniedzot un aizstāvot juridiskas prasības.

3.6. Apstrādājot un glabājot personas datus, Datu pārzinis īsteno organizatoriskos un tehniskos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu aizsardzību pret nejaušu vai nelikumīgu iznīcināšanu, mainīšanu, izpaušanu un jebkādu citu nelikumīgu apstrādi.

4. Datu subjekta tiesības
4.1. Saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu un Latvijas Republikas tiesību aktiem Jums ir tiesības:
   4.1.1. Piekļūt saviem personas datiem, saņemt informāciju par to apstrādi, kā arī pieprasīt Jūsu personas datu kopiju elektroniskā formātā un tiesības uz šo datu nodošanu citam pārzinim (datu pārnesamība);
   4.1.2. Pieprasīt labot nepareizus, neprecīzus vai nepilnīgus personas datus;
   4.1.3. Dzēst savus personas datus (“tikt aizmirstam”), izņemot gadījumus, kad likums pieprasa saglabāt datus;
   4.1.4. Atsaukt savu iepriekš sniegto piekrišanu personas datu apstrādei;
   4.1.5. Ierobežot savu datu apstrādi – tiesības pieprasīt, lai mēs īslaicīgi pavisam pārtraucam apstrādāt visus Jūsu personas datus;
   4.1.6. Vērsties Datu valsts inspekcijā
Pieprasījumu par savu tiesību īstenošanu varat iesniegt, aizpildot formu klātienē pie mums, vai arī iesūtot pieprasījumu elektroniski, rakstot uz [email protected].

5. Nobeiguma noteikumi
5.1. Šī Privātuma politika izstrādāta saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), kā arī Latvijas Republikas un Eiropas Savienības spēkā esošajiem likumiem.

5.2. Datu pārzinim ir tiesības veikt izmaiņas vai papildinājumus Privātuma politikā jebkurā brīdī un bez iepriekšēja brīdinājuma. Labojumi stājas spēkā pēc to publicēšanas mājas lapā vītolos.lv.